BİZE ULAŞIN: (0242) 345 35 40
Sömestr Etkinlikleri
Birbirinden eğlenceli showlar ve etkinlikler ile yarıyıl tatili Erasta AVM'de dolu dolu geçeçek hafta sonu saat 14:00-19.00 hafta içi saat 14.00-18:00 arası tüm çocukları ve kendini çocuk hisseden herkesi bekliyoruzzz 
Yaz Saati Uygulaması
Erasta Antalya'da alışveriş keyfi uzuyor, yaz saati uygulaması ile birlikte 06 Haziran- 18 Eylül tarihleri arasında  açılış saatimiz 10:00 kapanış saatimiz 23:00 olacak.
Yüksek Sadakat İmza Günü
Ünlü rock gruplarından Yüksek Sadakat 30 Kasım Cumartesi günü #Erasta'ya konuk oluyor! Tüm ziyaretçilerimizi mini konser ve imza gününe bekliyoruz.
Cadılar Bayramı
31 Ekim Perşembe günü Rixos Downtown Antalya Kalina'da gerçekleşecek Cadılar Bayramı Partisi için Erastadan; tek seferde 75 TL ve üzeri alışveriş edenlere veya Erasta Facebook Çekilişine katılan her gün 5 talihliye parti giriş bileti hediye! Ayrıntılar Erasta Antalya AVM Facebook sayfasında!
Erasta Çocuk Klübü
Hafta içi her gün 13:00-19:00 saatleri arasında tüm minikleri yiyecek alanına "Erasta Çocuk Kulübü" etkinliklerimize bekliyoruz!
Hediye Kampanyası
21-30 Eylül tarihleri arasında tek seferde 75 TL ve üzeri alışveriş yapanlara DİNOPARK giriş bileti hediye.
Erasta’da Nostalji Araba Sergisi!
Kullanıldıkları zamanın belkide en hızlıları, tarzları yaşanmışlıklarında gizli Nostalji Arabalar 21-22 Eylül tarihlerinde Erasta Antalya Alışveriş Merkezi'nde! Tüm ziyaretçilerimizi bekliyoruz.
Mabel Matiz Erasta’da
Hafta içi her gün 13:00-19:00 saatleri arasında tüm minikleri yiyecek alanına "Erasta Çocuk Kulübü" etkinliklerimize bekliyoruz!
Ramazan bayramı etkinlikleri
Ramazan Bayramı çoşkusu Erasta AVM de yaşanır. Action Team basketball gösterisi, Vatan Şaşmaz ile hediye çarkı, sihirbaz gösterisi ve çocuklar için gerçekleştirilen birçok aktivite AVM ziyaretçilerine ve çocuklara doyumsuz bir gün yaşattı.
Kum sanatı
Kum sanatçısı Veysel Çelikdemir yaptığı gösteri ile Erasta AVM ziyaretçilerini büyüledi.